Patka sloupku typu "U" lehká 45x45x3.5mm je skvělým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Tento výrobek je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jeho pevnost a stabilitu. Díky stavitelné patce můžete snadno a spolehlivě spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou, což zajistí bezpečnost a stabilitu vaší konstrukce. Stavitelná patka je ideální pro různé typy staveb, jako jsou ploty, balkony, terasy, pergoly nebo altány.... Celý popis

Koupit za 62 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku typu "U" lehká 45x45x3.5mm je skvělým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Tento výrobek je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jeho pevnost a stabilitu. Díky stavitelné patce můžete snadno a spolehlivě spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou, což zajistí bezpečnost a stabilitu vaší konstrukce.

Stavitelná patka je ideální pro různé typy staveb, jako jsou ploty, balkony, terasy, pergoly nebo altány. Solidní zpracování a vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a spolehlivost konstrukce. Díky tvaru "U" je instalace snadná a zároveň zajišťuje stabilitu a bezpečné upevnění sloupu. S touto patkou si můžete být jisti, že vaše konstrukce bude bezpečná a stabilní.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka: 45 mm
- Výška základny: 100 mm
- Šířka plechu "U": 45 mm
- Tloušťka materiálu: 3,5 mm
- Počet otvorů: fi5 - 8 otvorů, fi10 - 9 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Články odjinud