Patka sloupku typu "U" lehká 60X45X3.5 mm je skvělým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Tento výrobek z vysoce kvalitní oceli je navržen pro maximální pevnost a stabilitu, což z něj činí ideálního společníka pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Stavitelná patka je vhodná nejen pro stavbu plotů, balkonů, teras, pergol a altánů, ale i pro jiné konstrukce, kde je klíčová pevnost a stabilita.... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku typu "U" lehká 60X45X3.5 mm je skvělým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Tento výrobek z vysoce kvalitní oceli je navržen pro maximální pevnost a stabilitu, což z něj činí ideálního společníka pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou.

Stavitelná patka je vhodná nejen pro stavbu plotů, balkonů, teras, pergol a altánů, ale i pro jiné konstrukce, kde je klíčová pevnost a stabilita. Díky solidnímu zpracování a vysoce kvalitním materiálům zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost vaší stavby. S jejím tvarováním "U" je instalace snadná a zároveň zajistí stabilitu a bezpečné upevnění sloupku.

**Hlavní parametry:**
- Vnitřní šířka: 60 mm
- Výška základny: 100 mm
- Šířka plechu "U": 45 mm
- Tloušťka materiálu: 3,5 mm
- Počet otvorů: fi5 - 8 otvorů, fi10 - 9 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud