UL70 Patka sloupku typu "U" je ideálním pomocníkem pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Díky svému pevnému a stabilnímu designu je perfektní pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Roxor, vyrobený z vysoce kvalitní oceli, je navržen tak, aby poskytoval maximální pevnost a stabilitu vaší konstrukci. Stavitelná patka je vhodná pro různé typy staveb, jako jsou ploty, balkony, terasy, pergoly a altány, kde... Celý popis

Koupit za 67 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

UL70 Patka sloupku typu "U" je ideálním pomocníkem pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Díky svému pevnému a stabilnímu designu je perfektní pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Roxor, vyrobený z vysoce kvalitní oceli, je navržen tak, aby poskytoval maximální pevnost a stabilitu vaší konstrukci. Stavitelná patka je vhodná pro různé typy staveb, jako jsou ploty, balkony, terasy, pergoly a altány, kde je klíčová pevnost konstrukce.

Solidní zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů zaručují dlouhou životnost a spolehlivost produktu. Díky tvaru "U" je instalace snadná a zároveň poskytuje stabilitu a bezpečné upevnění dřevěných sloupů. S patkou UL70 pro 100mm nosník můžete být jisti, že vaše konstrukce bude bezpečná a stabilní. S otvory pro šrouby lze základnu snadno a rychle namontovat, což usnadňuje celý proces stavby.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka: 70 mm
- Výška základny: 100 mm
- Šířka plechu "U": 45 mm
- Tloušťka materiálu: 3,5 mm
- Počet otvorů: fi5 - 8 otvorů, fi10 - 9 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud