Patka sloupku s prolisem 100x60x4mm je spolehlivým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí jako jsou přístřešky, altány, garáže nebo ploty. Díky základně typu "U" z vysoce kvalitní oceli poskytuje maximální pevnost a stabilitu, což zajišťuje trvalé a bezpečné spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tato patka je ideální pro použití při stavbě plotů, balkonů, teras, pergol, altánů a dalších kovových konstrukcí, kde je klíčová pevnost a stabilita. S patkou sloupku typu "U" můžete... Celý popis

Koupit za 118 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku s prolisem 100x60x4mm je spolehlivým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí jako jsou přístřešky, altány, garáže nebo ploty. Díky základně typu "U" z vysoce kvalitní oceli poskytuje maximální pevnost a stabilitu, což zajišťuje trvalé a bezpečné spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tato patka je ideální pro použití při stavbě plotů, balkonů, teras, pergol, altánů a dalších kovových konstrukcí, kde je klíčová pevnost a stabilita. S patkou sloupku typu "U" můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude dlouhodobě bezpečná a spolehlivá.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka: 101 mm
- Výška základny: 150 mm
- Šířka plechu "U": 60 mm
- Tloušťka materiálu: 4 mm
- Počet otvorů: fi11 - 8 otvorů, fi18 - 1 otvor
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud