Trámová botka je nenahraditelným pomocníkem při spojování dřevěných konstrukcí. Díky svým rozměrům - výška 110 mm, šířka 40 mm a hrubost 2.0 mm - poskytuje pevnou a spolehlivou podporu pro vaše stavby. Tato trámová botka splňuje Evropské normy a nese značku CE, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost při použití. S touto trámovou botkou budete mít jistotu, že vaše dřevěné konstrukce budou pevné a odolné. Hlavní parametry: - Výška: 110 mm - Šířka: 40 mm - Hrubost: 2.0 mm - Splňuje Evropské normy... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Trámová botka je nenahraditelným pomocníkem při spojování dřevěných konstrukcí. Díky svým rozměrům - výška 110 mm, šířka 40 mm a hrubost 2.0 mm - poskytuje pevnou a spolehlivou podporu pro vaše stavby. Tato trámová botka splňuje Evropské normy a nese značku CE, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost při použití. S touto trámovou botkou budete mít jistotu, že vaše dřevěné konstrukce budou pevné a odolné.

Hlavní parametry:
- Výška: 110 mm
- Šířka: 40 mm
- Hrubost: 2.0 mm
- Splňuje Evropské normy
- Značka CE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud