Trámová botka uzavřená je nenahraditelným pomocníkem při připevňování dřevěných trámů. Díky svému uzavřenému provedení je ideální pro stavby s omezeným prostorem nebo pro úzké sloupky. Nejenže poskytuje pevnou a spolehlivou podporu, ale také dodává stavbě elegantní a sjednocený vzhled. Díky částečnému zakrytí spojů mezi trámy vytváří botka vizuální efekt, který zvýrazní kvalitu a preciznost celé konstrukce. Hlavní parametry: - Výška: 140 mm - Šířka: 100 mm - Hrubost: 2.0 mm - Splňuje Evropské normy... Celý popis

Koupit za 71 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Trámová botka uzavřená je nenahraditelným pomocníkem při připevňování dřevěných trámů. Díky svému uzavřenému provedení je ideální pro stavby s omezeným prostorem nebo pro úzké sloupky. Nejenže poskytuje pevnou a spolehlivou podporu, ale také dodává stavbě elegantní a sjednocený vzhled. Díky částečnému zakrytí spojů mezi trámy vytváří botka vizuální efekt, který zvýrazní kvalitu a preciznost celé konstrukce.

Hlavní parametry:
- Výška: 140 mm
- Šířka: 100 mm
- Hrubost: 2.0 mm
- Splňuje Evropské normy
- Značení CE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud