Trámová botka uzavřená je ideálním řešením pro připevnění dřevěných trámů v rámci vaší stavební či renovační práce. Díky své konstrukci je vhodná i pro prostory s omezeným prostorem nebo pro úzké sloupky, kde by jiné typy botek mohly selhat. Jednou z klíčových výhod uzavřených trámových bote je nejen praktické použití, ale i estetický efekt, který dodá vaší stavbě jedinečný vzhled. Díky částečnému zakrytí závěsu mezi spojovanými prvky bude vaše stavba působit sjednoceně a celistvě. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 88 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Trámová botka uzavřená je ideálním řešením pro připevnění dřevěných trámů v rámci vaší stavební či renovační práce. Díky své konstrukci je vhodná i pro prostory s omezeným prostorem nebo pro úzké sloupky, kde by jiné typy botek mohly selhat. Jednou z klíčových výhod uzavřených trámových bote je nejen praktické použití, ale i estetický efekt, který dodá vaší stavbě jedinečný vzhled. Díky částečnému zakrytí závěsu mezi spojovanými prvky bude vaše stavba působit sjednoceně a celistvě.

Hlavní parametry:
- Výška: 160 mm
- Šířka: 120 mm
- Hrubost: 2.0 mm
- Splňuje Evropské normy a je značený znakem CE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Články odjinud