Produkt s povrchovou úpravou žárovým zinkem je nejen odolný, ale i esteticky působivý. Díky žárovému zinkování, které je osvědčeným způsobem ochrany kovových produktů před korozi, máte jistotu dlouhé životnosti a spolehlivé ochrany i v extrémních podmínkách. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří hledají efektivní a cenově dostupné řešení pro ochranu svých kovových výrobků. Hlavní parametry: - Délka: 140 mm - Šířka: 180 mm - Tloušťka: 2 mm - Splňuje Evropské normy a je označen znakem CE... Celý popis

Koupit za 92 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Produkt s povrchovou úpravou žárovým zinkem je nejen odolný, ale i esteticky působivý. Díky žárovému zinkování, které je osvědčeným způsobem ochrany kovových produktů před korozi, máte jistotu dlouhé životnosti a spolehlivé ochrany i v extrémních podmínkách. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří hledají efektivní a cenově dostupné řešení pro ochranu svých kovových výrobků.

Hlavní parametry:
- Délka: 140 mm
- Šířka: 180 mm
- Tloušťka: 2 mm
- Splňuje Evropské normy a je označen znakem CE
- Životnost až 50 let v méně náročných venkovních podmínkách
- Životnost 20 let v extrémních podmínkách
- Ideální pro venkovní použití
- Možnost natírat dekorativními nátěry
- Tloušťka zinkové vrstvy až 90 mikronů
- Druhá možnost pro nízkoúhlíkový plech s tloušťkou zinkové vrstvy 20 mikronů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud