Trámová botka uzavřená je ideálním řešením pro připevnění dřevěných trámů v rámci vaší stavební projekty. Díky své konstrukci je vhodná i pro stavby s omezeným prostorem nebo pro úzké sloupky. Jednou z klíčových výhod uzavřených trámových botek je nejen praktická stránka, ale i estetický efekt, který dodá vaší stavbě sjednocený a dokonale propracovaný vzhled. Díky částečnému zakrytí závěsu mezi spojovanými prvky bude vaše stavba působit elegantně a promyšleně. Hlavní parametry: - Výška: 150 mm... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Trámová botka uzavřená je ideálním řešením pro připevnění dřevěných trámů v rámci vaší stavební projekty. Díky své konstrukci je vhodná i pro stavby s omezeným prostorem nebo pro úzké sloupky. Jednou z klíčových výhod uzavřených trámových botek je nejen praktická stránka, ale i estetický efekt, který dodá vaší stavbě sjednocený a dokonale propracovaný vzhled. Díky částečnému zakrytí závěsu mezi spojovanými prvky bude vaše stavba působit elegantně a promyšleně.

Hlavní parametry:
- Výška: 150 mm
- Šířka: 80 mm
- Hrubost: 2.0 mm
- Splňuje Evropské normy
- Značení CE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud