Vašemu středně velkému psímu kamarádovi zajistěte pohodlí a teplo i v chladnějších dnech s touto útulnou a zateplenou psí budou. Díky provedení ze smrkových palubek a kvalitním materiálům, jako je OSB deska a polystyrénová izolace, bude váš pes mít skvělé místo k odpočinku a chráněné před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky rozměrům budou mít i středně velcí psi dostatek prostoru k pohybu a pohodlí. Vchod je dostatečně prostorný pro snadný vstup a výstup a střecha s krytinou zrnité lepenky... Celý popis

Koupit za 6 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu středně velkému psímu kamarádovi zajistěte pohodlí a teplo i v chladnějších dnech s touto útulnou a zateplenou psí budou. Díky provedení ze smrkových palubek a kvalitním materiálům, jako je OSB deska a polystyrénová izolace, bude váš pes mít skvělé místo k odpočinku a chráněné před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky rozměrům budou mít i středně velcí psi dostatek prostoru k pohybu a pohodlí. Vchod je dostatečně prostorný pro snadný vstup a výstup a střecha s krytinou zrnité lepenky a plechovým hřebenáčem zajistí odvod srážek a dlouhou životnost budovy.

Hlavní parametry:
- Vhodná pro střední plemena psů
- Rozměry: obvod š. 83 cm, d. 104 cm, v. 96 cm do štítu; vchod š. 30 cm x v. 50 cm; střecha 94 cm x 116 cm
- Materiál: smrkové palubky tl. 15 mm, krytina zrnitá lepenka + plechový hřebenáč, podlaha z OSB desky
- Zateplení polystyrénem tl. 2 cm
Zobrazit více

Články odjinud