Hračka pro psy Merco Crossbar agility překážky je skvělou volbou pro všechny pejsky, bez ohledu na jejich velikost. Tato žlutá překážka s názvem Merco Crossbar agility zaručí vašemu čtyřnohému kamarádovi spoustu zábavy a pohybu. Materiál, ze kterého je hračka vyrobena, je odolný plast, který zaručuje dlouhou životnost i při intenzivním používání. Vašemu pejskovi tak můžete dopřát radost z pohybu a tréninku, aniž byste museli mít obavy o trvanlivost hračky. Hlavní parametry: - Typ hračky: agility... Celý popis

Koupit za 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hračka pro psy Merco Crossbar agility překážky je skvělou volbou pro všechny pejsky, bez ohledu na jejich velikost. Tato žlutá překážka s názvem Merco Crossbar agility zaručí vašemu čtyřnohému kamarádovi spoustu zábavy a pohybu. Materiál, ze kterého je hračka vyrobena, je odolný plast, který zaručuje dlouhou životnost i při intenzivním používání. Vašemu pejskovi tak můžete dopřát radost z pohybu a tréninku, aniž byste museli mít obavy o trvanlivost hračky.

Hlavní parametry:
- Typ hračky: agility překážky pro psy
- Barva: žlutá
- Materiál: plast
- Vhodné pro všechny velikosti psů
- Zaručuje zábavu a pohyb
- Odolná konstrukce pro dlouhou životnost
Zobrazit více

Články odjinud