Skládací psí bouda Modern Living Bergen je dokonalým útočištěm pro vašeho mazlíčka. Díky velkému vnitřnímu prostoru a prostornému vstupu poskytuje pohodlí a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vyvýšené dno zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a suché ležící místo pro vašeho psa. Nastavitelné nožičky umožňují snadné nastavení a vyrovnání boudy, zatímco asfaltovaná plstěná střecha a nátěr na bázi vody dodávají boudě stylový vzhled. Skládací konstrukce umožňuje snadnou montáž bez... Celý popis

Koupit za 4 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Skládací psí bouda Modern Living Bergen je dokonalým útočištěm pro vašeho mazlíčka. Díky velkému vnitřnímu prostoru a prostornému vstupu poskytuje pohodlí a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vyvýšené dno zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a suché ležící místo pro vašeho psa. Nastavitelné nožičky umožňují snadné nastavení a vyrovnání boudy, zatímco asfaltovaná plstěná střecha a nátěr na bázi vody dodávají boudě stylový vzhled. Skládací konstrukce umožňuje snadnou montáž bez potřeby nářadí, a plastové nožičky zajišťují stabilitu. Vašemu mazlíčkovi tak poskytnete nejen pohodlí, ale i bezpečí a stylové bydlení.

Hlavní parametry:
- Skládací dřevěná psí bouda pro malé až velké psy
- Velký otvor a prostorný vnitřek pro pohodlný odpočinek
- Vyvýšené dno a asfaltovaná plstěná střecha chrání před povětrnostními podmínkami
- Nastavitelné nožičky pro dokonalé vyrovnání a ochranu před vlhkem
- Nátěr na bázi vody a hezký design pro stylový vzhled
- Snadná skládací konstrukce bez potřeby nářadí
- Rozměry: M (103 x 65,5 x 73,3 cm), L (115 x 75,5 x 83,4 cm)
- Vhodná pro plemena jako corgi, pudl, husky, border kolie atd.
- Doporučení: Vystelte měkkou dekou pro ještě větší pohodlí vašeho mazlíčka
- Ošetřujte pravidelně vhodnými produkty pro zachování kvality a vzhledu boudu
Zobrazit více

Články odjinud