Přineste do vaší zahrady ještě větší komfort a radost s tímto kvalitním houpačkovým uchycením. S jeho pomocí bude pohyb houpačky hladký a pohodlný, a to díky pevnému obdélníkovému designu, který zajišťuje snadnou montáž a bezpečné uchycení. S materiálem ocel S235JR a povrchem galvanickým zinkochromátem můžete být jisti, že vaše houpačka bude stabilní a odolná. Nechte se unášet pohybem houpačky a užívejte si relaxaci ve vaší zahradě s tímto spolehlivým houpačkovým uchycením. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 128 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do vaší zahrady ještě větší komfort a radost s tímto kvalitním houpačkovým uchycením. S jeho pomocí bude pohyb houpačky hladký a pohodlný, a to díky pevnému obdélníkovému designu, který zajišťuje snadnou montáž a bezpečné uchycení. S materiálem ocel S235JR a povrchem galvanickým zinkochromátem můžete být jisti, že vaše houpačka bude stabilní a odolná. Nechte se unášet pohybem houpačky a užívejte si relaxaci ve vaší zahradě s tímto spolehlivým houpačkovým uchycením.

Hlavní parametry:

- Materiál: ocel S235JR, pevnostní třída 4.6
- Povrch: galvanický zinkochromát
- Délka části pro uchycení: 100 mm
- Šířka části pro uchycení: 70 mm
- Tloušťka plechu: 3 mm
Zobrazit více

Články odjinud