Deska s maticí 80x80 M16 je spolehlivým pomocníkem při stavbě dřevěných konstrukcí či vyrovnávání terénu. Vyrobena z odolného plechu o síle 4mm a galvanicky zinkovaná, nabízí dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tato česká kvalitní deska je ideální pro výškové nastavení pilířů nebo zabetonovaných závitových tyčí M16. Díky ní snadno vyrovnáte terénní nerovnosti a překonáte stavební omezení spojená s potřebou "vyššího základu". Hlavní parametry: - Rozměry: 80x80 mm - Závit: M16... Celý popis

Koupit za 20 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Deska s maticí 80x80 M16 je spolehlivým pomocníkem při stavbě dřevěných konstrukcí či vyrovnávání terénu. Vyrobena z odolného plechu o síle 4mm a galvanicky zinkovaná, nabízí dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tato česká kvalitní deska je ideální pro výškové nastavení pilířů nebo zabetonovaných závitových tyčí M16. Díky ní snadno vyrovnáte terénní nerovnosti a překonáte stavební omezení spojená s potřebou "vyššího základu".

Hlavní parametry:
- Rozměry: 80x80 mm
- Závit: M16
- Materiál: Plech o síle 4mm
- Úprava: Galvanické zinkování
- Určení: Výškové nastavení, vyrovnání terénu, stavební aplikace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Martin Svačina

Určitě si přečtěte

Články odjinud