Patka kotevní ve tvaru L je ideálním doplňkem pro pevnou a stabilní konstrukci. Díky svému designu poskytuje spolehlivou podporu a zajišťuje bezpečné uchycení. Tato patka je k dispozici ve 3 různých velikostech, abyste mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. S rozměry od 80x80mm do 120x120mm pokryje širokou škálu možných aplikací. Povrchová úprava žárovým zinkem zaručuje odolnost proti korozi a prodlužuje životnost produktu. S touto kotevní patkou budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude... Celý popis

Koupit za 83 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka kotevní ve tvaru L je ideálním doplňkem pro pevnou a stabilní konstrukci. Díky svému designu poskytuje spolehlivou podporu a zajišťuje bezpečné uchycení. Tato patka je k dispozici ve 3 různých velikostech, abyste mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. S rozměry od 80x80mm do 120x120mm pokryje širokou škálu možných aplikací. Povrchová úprava žárovým zinkem zaručuje odolnost proti korozi a prodlužuje životnost produktu. S touto kotevní patkou budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá.

Hlavní parametry:
- Tvar: L
- Velikosti: 80x80mm, 100x100mm, 120x120mm
- Povrchová úprava: žárový zinek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MTR

Určitě si přečtěte

Články odjinud