Patka kotevní ve tvaru L je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. Díky svému robustnímu designu a kvalitnímu materiálu poskytuje spolehlivou a pevnou kotvu pro vaše konstrukce. S rozměry od 80x80mm do 120x120mm si můžete vybrat tu správnou velikost pro vaše potřeby. Povrchová úprava žárovým zinkem zajišťuje odolnost proti korozi a prodlužuje životnost produktu. S touto kotvou ve tvaru L budete mít jistotu, že vaše stavba bude stát na pevném základě. Hlavní parametry: - Tvar: L - Velikosti:... Celý popis

Koupit za 104 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka kotevní ve tvaru L je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. Díky svému robustnímu designu a kvalitnímu materiálu poskytuje spolehlivou a pevnou kotvu pro vaše konstrukce. S rozměry od 80x80mm do 120x120mm si můžete vybrat tu správnou velikost pro vaše potřeby. Povrchová úprava žárovým zinkem zajišťuje odolnost proti korozi a prodlužuje životnost produktu. S touto kotvou ve tvaru L budete mít jistotu, že vaše stavba bude stát na pevném základě.

Hlavní parametry:
- Tvar: L
- Velikosti: 80x80mm, 100x100mm, 120x120mm
- Povrchová úprava: žárový zinek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MTR

Články odjinud