Patka kotevní ve tvaru L je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. S jejími rozměry 80x80mm až 120x120mm a povrchovou úpravou žárovým zinkem poskytuje spolehlivou a trvanlivou možnost upevnění. Díky svému designu ve tvaru L zajišťuje stabilitu a bezpečnost, což je klíčové pro pevnost konstrukcí. Navíc je k dispozici ve 3 různých velikostech, abyste mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. S touto kotvou budete mít jistotu, že vaše stavba bude dobře zakotvena a odolná vůči vnějším vlivům.... Celý popis

Koupit za 74 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka kotevní ve tvaru L je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. S jejími rozměry 80x80mm až 120x120mm a povrchovou úpravou žárovým zinkem poskytuje spolehlivou a trvanlivou možnost upevnění. Díky svému designu ve tvaru L zajišťuje stabilitu a bezpečnost, což je klíčové pro pevnost konstrukcí. Navíc je k dispozici ve 3 různých velikostech, abyste mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. S touto kotvou budete mít jistotu, že vaše stavba bude dobře zakotvena a odolná vůči vnějším vlivům.

Hlavní parametry:
- Tvar: L
- Rozměry: 80x80mm – 120x120mm
- Povrchová úprava: žárový zinek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MTR

Určitě si přečtěte

Články odjinud