Patka kotevní ve tvaru U je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. S její pomocí můžete snadno a bezpečně upevnit různé konstrukce a prvky. Tato patka je k dispozici v 7 různých velikostech, abyste mohli vybrat tu správnou pro vaše potřeby. Díky rozsahu rozměrů od 60x60mm až po 140x120mm si můžete být jisti, že najdete patku, která perfektně zapadne do vaší konstrukce. Povrchová úprava žárovým zinkem zajišťuje odolnost proti korozi a prodlužuje tak životnost patky. S touto kvalitní patkou... Celý popis

Koupit za 137 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka kotevní ve tvaru U je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. S její pomocí můžete snadno a bezpečně upevnit různé konstrukce a prvky. Tato patka je k dispozici v 7 různých velikostech, abyste mohli vybrat tu správnou pro vaše potřeby. Díky rozsahu rozměrů od 60x60mm až po 140x120mm si můžete být jisti, že najdete patku, která perfektně zapadne do vaší konstrukce. Povrchová úprava žárovým zinkem zajišťuje odolnost proti korozi a prodlužuje tak životnost patky. S touto kvalitní patkou kotevní ve tvaru U budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude stabilní a bezpečná.

Hlavní parametry:
- Tvar: U
- Velikosti: 7 různých velikostí
- Rozměry: od 60x60mm do 140x120mm
- Povrchová úprava: žárový zinek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MTR

Určitě si přečtěte

Články odjinud