Rozhodněte se pro kvalitu a styl s tímto unikátním a praktickým produktem! Roxor s průměrem 16 mm nabízí vroubkovaný design, který dodá vašemu projektu nejen eleganci, ale i funkčnost. S místy až 18 mm průměrem je tento roxor ideální volbou pro ty, kdo hledají spojení estetiky a praktičnosti. Pro ty, kdo preferují větší rozměry, jsou k dispozici varianty s průměry 20 mm až 22 mm. Nechte se okouzlit tímto univerzálním a moderním doplňkem, který zaručeně zaujme každého milovníka kvalitního řemesla.... Celý popis

Koupit za 141 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodněte se pro kvalitu a styl s tímto unikátním a praktickým produktem! Roxor s průměrem 16 mm nabízí vroubkovaný design, který dodá vašemu projektu nejen eleganci, ale i funkčnost. S místy až 18 mm průměrem je tento roxor ideální volbou pro ty, kdo hledají spojení estetiky a praktičnosti. Pro ty, kdo preferují větší rozměry, jsou k dispozici varianty s průměry 20 mm až 22 mm. Nechte se okouzlit tímto univerzálním a moderním doplňkem, který zaručeně zaujme každého milovníka kvalitního řemesla.

Hlavní parametry:
- Průměr: 16 mm (s místy až 18 mm)
- Dostupné varianty: 12 mm, 14 mm, 20 mm (22 mm)
- Vroubkovaný design
- Kombinace elegance a funkčnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MTR

Určitě si přečtěte

Články odjinud