Pokud hledáte kvalitní patky pilíře pro vaše stavební projekty, máme pro vás skvělou volbu! Patka pilíře s povrchovou úpravou galvanickým zinkem je ideálním řešením pro zajištění stability a odolnosti vašich konstrukcí. Díky dostupnosti v 8 různých velikostech si můžete vybrat tu správnou pro vaše potřeby. S touto patkou pilíře můžete být jisti, že vaše stavba bude pevná a spolehlivá. Navíc díky galvanickému zinkování je zajištěna dlouhá životnost produktu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.... Celý popis

Koupit za 247 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte kvalitní patky pilíře pro vaše stavební projekty, máme pro vás skvělou volbu! Patka pilíře s povrchovou úpravou galvanickým zinkem je ideálním řešením pro zajištění stability a odolnosti vašich konstrukcí. Díky dostupnosti v 8 různých velikostech si můžete vybrat tu správnou pro vaše potřeby.

S touto patkou pilíře můžete být jisti, že vaše stavba bude pevná a spolehlivá. Navíc díky galvanickému zinkování je zajištěna dlouhá životnost produktu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Pokud potřebujete patku pilíře, na kterou se můžete spolehnout, neváhejte a vsaďte na tuto kvalitní a odolnou variantu s galvanickým zinkem.

Hlavní parametry:
- Dostupná v 8 velikostech
- Povrchová úprava: galvanický zinek
- Varianty 6244-199 a 199A mají odlišné rozměry, více informací v technickém listu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MTR

Určitě si přečtěte

Články odjinud