Patka zarážecí s hrotem je ideálním řešením pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí a sloupů, jako jsou menší přístřešky, pergoly, ploty či hrazení. Díky povrchové úpravě žárovým zinkem je zajištěna odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhá životnost. Tento produkt je k dispozici ve 3 různých velikostech, které pokrývají rozměrovou řadu od 81/750mm do 121/900mm. Instalace je jednoduchá a spočívá v zatlouknutí patky do země pomocí dřevěného nebo pryžového hranolu. Hlavní parametry: - Typ: patka... Celý popis

Koupit za 220 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka zarážecí s hrotem je ideálním řešením pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí a sloupů, jako jsou menší přístřešky, pergoly, ploty či hrazení. Díky povrchové úpravě žárovým zinkem je zajištěna odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhá životnost. Tento produkt je k dispozici ve 3 různých velikostech, které pokrývají rozměrovou řadu od 81/750mm do 121/900mm. Instalace je jednoduchá a spočívá v zatlouknutí patky do země pomocí dřevěného nebo pryžového hranolu.

Hlavní parametry:
- Typ: patka zarážecí s hrotem
- Velikosti: 3 různé velikosti v rozmezí 81/750mm – 121/900mm
- Povrchová úprava: žárový zinek
- Použití: pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí a sloupů
- Instalace: zatloukáním do země pomocí dřevěného nebo pryžového hranolu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MTR

Určitě si přečtěte

Články odjinud