Originální italské gravírované známky ve široké škále materiálů, barev a provedení. Každá známka je pečlivě gravírována z jedné nebo obou stran podle vašich preferencí. Některé designy jsou dostupné pouze s jednostranným gravírováním. Gravírování je zahrnuto v ceně bez ohledu na počet znaků, takže si můžete být jisti, že váš design bude dokonale proveden. Při objednávání stačí uvést požadované písmo (Goudy, Helvetica, Script, Arial) a text pro gravírování (maximálně 10 znaků na řádek). Na jednu... Celý popis

Koupit za 294 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Originální italské gravírované známky ve široké škále materiálů, barev a provedení. Každá známka je pečlivě gravírována z jedné nebo obou stran podle vašich preferencí. Některé designy jsou dostupné pouze s jednostranným gravírováním. Gravírování je zahrnuto v ceně bez ohledu na počet znaků, takže si můžete být jisti, že váš design bude dokonale proveden.

Při objednávání stačí uvést požadované písmo (Goudy, Helvetica, Script, Arial) a text pro gravírování (maximálně 10 znaků na řádek). Na jednu stranu lze umístit maximálně 3 řádky textu, stejně jako na druhou stranu (oboustranné gravírování je možné pouze u designů bez obrázků a vzorů). Před samotným gravírováním vám zašleme náhled známky emailem ke schválení nebo případné úpravě.

Známku je nutné uhradit předem a po schválení náhledu není možná reklamace. S našimi kvalitními gravírovanými známkami si můžete být jisti, že vaše zpráva bude elegantně a trvale zaznamenána.

Hlavní parametry:
- Materiál: různé varianty
- Barevné provedení: široká škála barev
- Gravírování: z jedné nebo obou stran
- Písmo: Goudy, Helvetica, Script, Arial
- Maximální počet znaků na řádek: 10
- Maximální počet řádků na stranu: 3
- Schválení náhledu před výrobou
- Platba předem, žádná možnost reklamace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce My Family

Články odjinud