Nobby adresář na obojek kovový 26 mm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Zapomeňte na starosti s tím, kde zanechat kontakt na svého mazlíčka v případě, že se ztratí. S touto identifikační tubou na obojek budete mít klidnou mysl, že váš mazlíček se snadno vrátí domů. Tato tuba je vyrobena z kovového materiálu v elegantní stříbrné barvě, která skvěle ladí s jakýmkoli typem obojku. S velikostí 26mm je dostatečně velká pro umístění kontaktu nebo identifikačního čísla vašeho mazlíčka. Praktická, stylová a bezpečná volba pro každého majitele domácího mazlíčka. Hlavní parametry:... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zapomeňte na starosti s tím, kde zanechat kontakt na svého mazlíčka v případě, že se ztratí. S touto identifikační tubou na obojek budete mít klidnou mysl, že váš mazlíček se snadno vrátí domů. Tato tuba je vyrobena z kovového materiálu v elegantní stříbrné barvě, která skvěle ladí s jakýmkoli typem obojku. S velikostí 26mm je dostatečně velká pro umístění kontaktu nebo identifikačního čísla vašeho mazlíčka. Praktická, stylová a bezpečná volba pro každého majitele domácího mazlíčka.

Hlavní parametry:
- Materiál: Kov
- Barva: Stříbrná
- Velikost: 26mm
Zobrazit více

Články odjinud