Dřevěná bouda NOBBY Civetta 1 Java 52,5x69x72,5cm je ideálním útočištěm pro vašeho psa ve vaší zahradě. S jejím stylovým vzhledem a odolností proti povětrnostním podmínkám poskytuje klidné místo pro odpočinek a relaxaci. Díky nožičkám je spodní část boudy chráněna před nadměrným vlhkem a odnímatelná podlaha zajišťuje snadné čištění. Tato venkovní bouda je vyrobena z kvalitních materiálů s perfektním provedením a je dodávána s náhradními šrouby a manuálem pro jednoduchou instalaci. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěná bouda NOBBY Civetta 1 Java 52,5x69x72,5cm je ideálním útočištěm pro vašeho psa ve vaší zahradě. S jejím stylovým vzhledem a odolností proti povětrnostním podmínkám poskytuje klidné místo pro odpočinek a relaxaci. Díky nožičkám je spodní část boudy chráněna před nadměrným vlhkem a odnímatelná podlaha zajišťuje snadné čištění. Tato venkovní bouda je vyrobena z kvalitních materiálů s perfektním provedením a je dodávána s náhradními šrouby a manuálem pro jednoduchou instalaci.

Hlavní parametry:
- Materiál: upravené dřevo
- Rozměry: šířka 52,5cm, výška 69cm, délka 72,5cm
- Hmotnost: 10 kg
Zobrazit více

Články odjinud