Toužíte po dokonalém úkrytu pro vašeho psa, který bude nejen stylový, ale také odolný a snadno udržovatelný? Dřevěná bouda NOBBY Civetta 2 Java je tím pravým řešením pro vašeho čtyřnohého kamaráda. S vysokou kvalitou a perfektním provedením je tato bouda nejen estetickým prvkem vaší zahrady, ale zároveň skvělým útočištěm pro vašeho psa. Díky odjímatelné podlaze je čištění boudy hračkou a vaše zvířecí miláček se tak může radovat z čistého a pohodlného prostředí. Materiál z upraveného dřeva zajišťuje... Celý popis

Koupit za 3 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po dokonalém úkrytu pro vašeho psa, který bude nejen stylový, ale také odolný a snadno udržovatelný? Dřevěná bouda NOBBY Civetta 2 Java je tím pravým řešením pro vašeho čtyřnohého kamaráda. S vysokou kvalitou a perfektním provedením je tato bouda nejen estetickým prvkem vaší zahrady, ale zároveň skvělým útočištěm pro vašeho psa.

Díky odjímatelné podlaze je čištění boudy hračkou a vaše zvířecí miláček se tak může radovat z čistého a pohodlného prostředí. Materiál z upraveného dřeva zajišťuje odolnost vůči nepřízni počasí a dlouhou životnost boudy. Snadná instalace vám ušetří čas a nervy, a pokud by se některý šroub ztratil, nemusíte se bát - v balení najdete náhradní šrouby a užitečný manuál pro správnou montáž.

S Dřevěnou boudou NOBBY Civetta 2 Java si můžete být jisti, že váš pes má svůj vlastní útulný koutek, kde se může cítit jako doma a vy můžete mít klid s vědomím, že je dobře chráněn a pohodlně ubytován.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 70x82x84 cm
- Materiál: upravené dřevo
- Odolné proti povětrnostním podmínkám
- Snadná instalace
- Odjímatelná podlaha pro snadné čištění
- Balení obsahuje náhradní šrouby a manuál
Zobrazit více

Články odjinud