Vítejte ve světě precizního výcviku a úspěšného lovu s naší inovativní píštalkou pro psy! Tento skvělý pomocník vám umožní nastavit různé frekvence jednoduchým otáčením šroubu pod plastovou krytkou. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit zvuk podle potřeb vašeho psa a konkrétní situace. Píštalka vydává zvukové signály, které jsou pro lidské ucho téměř neslyšitelné, ale pro psa jsou zcela zřetelné i na větší vzdálenost. S tímto praktickým nástrojem budete mít kontrolu nad výcvikem svého psa nebo ho... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vítejte ve světě precizního výcviku a úspěšného lovu s naší inovativní píštalkou pro psy! Tento skvělý pomocník vám umožní nastavit různé frekvence jednoduchým otáčením šroubu pod plastovou krytkou. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit zvuk podle potřeb vašeho psa a konkrétní situace. Píštalka vydává zvukové signály, které jsou pro lidské ucho téměř neslyšitelné, ale pro psa jsou zcela zřetelné i na větší vzdálenost. S tímto praktickým nástrojem budete mít kontrolu nad výcvikem svého psa nebo ho úspěšně využijete při lovu. Buďte připraveni na efektivní komunikaci se svým čtyřnohým parťákem a dosahujte společně skvělých výsledků!

Hlavní parametry:
- Možnost nastavení různých frekvencí
- Není slyšitelné pro lidské ucho, avšak pro psy zcela zřetelné
- Snadné ovládání otáčením šroubu
- Ideální pro výcvik i lov
- Kvalitní provedení pro dlouhou životnost
Zobrazit více

Články odjinud