S bezpečnostním silikonovým světlem pro vašeho čtyřnohého kamaráda budete mít klidnou mysl i při procházkách za šera či za deště. Toto světlo je skvělým pomocníkem během tmavých zimních dní, kdy je důležité být dobře viditelný a bezpečný na cestách. Díky odolnému silikonovému designu a voděodolnosti se světlo snadno připevní na obojek, vodítko nebo oblečení vašeho mazlíčka. Můžete si vybrat mezi zelenou a bílou barvou světla a nastavit ho buď na permanentní svícení nebo na různé frekvence blikání.... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S bezpečnostním silikonovým světlem pro vašeho čtyřnohého kamaráda budete mít klidnou mysl i při procházkách za šera či za deště. Toto světlo je skvělým pomocníkem během tmavých zimních dní, kdy je důležité být dobře viditelný a bezpečný na cestách. Díky odolnému silikonovému designu a voděodolnosti se světlo snadno připevní na obojek, vodítko nebo oblečení vašeho mazlíčka. Můžete si vybrat mezi zelenou a bílou barvou světla a nastavit ho buď na permanentní svícení nebo na různé frekvence blikání. Světlo je velmi jasné a viditelné až do vzdálenosti 800 metrů, což zajišťuje bezpečnost vašeho psa i v náročných povětrnostních podmínkách.

Hlavní parametry:
- Šířka kompatibility až 4 cm
- 3 frekvence blikání
- Barva: zelená nebo bílá
- Odolné proti dešti
- Dodáváno s 2 ks plochých baterií CR2016
- Celková velikost: 11 cm
- Velikost složeného tvaru: 6 x 3,5 cm
- Viditelnost až do 800 metrů
- Snadné připevnění na obojek, vodítko nebo oblečení
- Možnost nastavení permanentního svícení nebo blikání
Zobrazit více

Články odjinud