Pokud rádi trávíte čas se svým pejskem u vody a chcete se ujistit, že váš mazlíček je v bezpečí, plovací vesta pro psy SURTEP je tou správnou volbou pro vás. Tato vesta poskytuje bezpečí a ochranu v případě, že váš pes náhodou spadne do vody, a to bez ohledu na jeho plavecké schopnosti. Můžete ji využít nejen při koupání, ale také při plavbě na paddleboardu nebo na raftech. Plovací vesta je navržena tak, aby padla ideálně na střední plemena psů. Důležitým faktorem je správné sedění vesty, která... Celý popis

Koupit za 566 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud rádi trávíte čas se svým pejskem u vody a chcete se ujistit, že váš mazlíček je v bezpečí, plovací vesta pro psy SURTEP je tou správnou volbou pro vás. Tato vesta poskytuje bezpečí a ochranu v případě, že váš pes náhodou spadne do vody, a to bez ohledu na jeho plavecké schopnosti. Můžete ji využít nejen při koupání, ale také při plavbě na paddleboardu nebo na raftech.

Plovací vesta je navržena tak, aby padla ideálně na střední plemena psů. Důležitým faktorem je správné sedění vesty, která by měla být pevná a zároveň flexibilní, aby dokonale kopírovala tvar těla vašeho mazlíčka. Tento model má délku zad 35 cm a je možné upravit obvod kolem hrudníku psa od 50 cm do 75 cm. Ideální volbou bude pro psy s obvodem krku kolem 54 cm.

Plovací vesta pro psy SURTEP je vybavena reflexními prvky pro zvýšení viditelnosti vašeho pejska, což je výhodné i v noci. Vestu lze snadno zapnout pomocí přezky a její materiál z polyesteru a nylonu zajišťuje odolnost a pohodlí pro vašeho čtyřnohého kamaráda.

Hlavní parametry:
- Velikost: střední plemena psů
- Délka zad: 35 cm
- Obvod hrudníku: 50-75 cm
- Obvod krku: 54 cm
- Materiál: polyester, nylon
- Reflexní prvky pro zvýšení viditelnosti
- Snadné zapínání přezkou
Zobrazit více

Články odjinud