SportDog NoBark SBC-R-E je vysoce účinný obojek proti štěkání, který je ideální pro tvrdohlavé psy nebo větší plemena. Díky duální detekci štěkání Perfect Bark ™ kombinující vibrace a mikrofon, tento obojek reaguje pouze na skutečné štěkání a vytí psa. S 10 úrovněmi impulsu a 3 tréninkovými programy umožňuje nastavení korekce přesně podle potřeb vašeho psa. LCD displej, dobíjecí Li-Ion baterie a vodotěsnost až do 7,5 metrů dělají z tohoto obojku skvělého společníka pro trénink psa jak doma, tak... Celý popis

Koupit za 4 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SportDog NoBark SBC-R-E je vysoce účinný obojek proti štěkání, který je ideální pro tvrdohlavé psy nebo větší plemena. Díky duální detekci štěkání Perfect Bark ™ kombinující vibrace a mikrofon, tento obojek reaguje pouze na skutečné štěkání a vytí psa. S 10 úrovněmi impulsu a 3 tréninkovými programy umožňuje nastavení korekce přesně podle potřeb vašeho psa. LCD displej, dobíjecí Li-Ion baterie a vodotěsnost až do 7,5 metrů dělají z tohoto obojku skvělého společníka pro trénink psa jak doma, tak venku.

Hlavní parametry:
- Duální detekce štěkání Perfect Bark ™
- 10 úrovní impulsu a 3 tréninkové programy
- LCD displej
- Dobíjecí Li-Ion baterie
- Vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů
- Určený pro psy od 8 kg
- Nastavitelná délka od 20 do 70 cm
- Ergonomický design s hmotností pouhých 40 gramů
Zobrazit více

Články odjinud