Výcviková ohlávka pro psa proti tahání, známá také jako halti pro psy, je skvělou tréninkovou pomůckou pro výcvik vašeho psa. Tato ohlávka je vyrobena z odolného nylonu a doporučuje se používat ji v kombinaci s klasickým obojkem a dvěma vodítky. Nabízíme ji v různých velikostech, aby odpovídala potřebám různých plemen. Ohlávka pro psa je ideální pro trénink správné chůze psa u nohy jeho pána. Jednoduše připevněte vodítko k ohlávce pomocí karabiny a pokud pes začne táhnout, jednoduše zastavte. Ohlávka... Celý popis

Koupit za 87 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Výcviková ohlávka pro psa proti tahání, známá také jako halti pro psy, je skvělou tréninkovou pomůckou pro výcvik vašeho psa. Tato ohlávka je vyrobena z odolného nylonu a doporučuje se používat ji v kombinaci s klasickým obojkem a dvěma vodítky. Nabízíme ji v různých velikostech, aby odpovídala potřebám různých plemen.

Ohlávka pro psa je ideální pro trénink správné chůze psa u nohy jeho pána. Jednoduše připevněte vodítko k ohlávce pomocí karabiny a pokud pes začne táhnout, jednoduše zastavte. Ohlávka jemně stáhne psí čenich a odvrátí ho od směru chůze, což psovi pomůže přirozeně zastavit. Tímto nenásilným způsobem se pes učí správné chůzi a cílem je, aby se naučil chodit u nohy bez pomoci ohlávky.

Po tréninku nezapomeňte psa odměnit za správné chování, buďte to pamlskem nebo mazlením. Je důležité používat ohlávku v kombinaci s klasickým obojkem a druhým vodítkem a nikdy nepřitahovat psa zpět prudce, abyste předešli možnému poranění páteře.

**Hlavní parametry:**
- Typ: výcviková ohlávka typu halti
- Materiál: nylon
- Použití: v kombinaci s klasickým obojkem
- Velikosti k dispozici: 2 (26 - 31 cm), 4 (44 - 57 cm), 5 (45 - 62 cm), 6 (49 - 64 cm) *pro kratší čenichy
Zobrazit více

Články odjinud