Orbiloc LED světlo na obojek Turquoise S Orbiloc LED světlem na obojek můžete být klidní, že váš čtyřnohý kamarád bude vždy dobře viditelný. Toto voděodolné světlo snese náročné podmínky - od hloubky 100 metrů pod vodou až po teploty mezi -40°C až 50°C. Díky dvěma možnostem uchycení na obojek je jeho použití velmi jednoduché. A co výdrž? Ve světelném režimu blikání vydrží až 250 hodin a ve svícením režimu až 100 hodin. To je důvod, proč si ho oblíbili nejen majitelé psů, ale i sportovci, záchranáři... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Orbiloc LED světlo na obojek Turquoise

S Orbiloc LED světlem na obojek můžete být klidní, že váš čtyřnohý kamarád bude vždy dobře viditelný. Toto voděodolné světlo snese náročné podmínky - od hloubky 100 metrů pod vodou až po teploty mezi -40°C až 50°C. Díky dvěma možnostem uchycení na obojek je jeho použití velmi jednoduché. A co výdrž? Ve světelném režimu blikání vydrží až 250 hodin a ve svícením režimu až 100 hodin. To je důvod, proč si ho oblíbili nejen majitelé psů, ale i sportovci, záchranáři a horolezci. Kromě toho v balení najdete nastavitelný silikonový pásek pro snadné uchycení na obojek nebo postroj.

Hlavní parametry:
- Nejlepší LED světlo na obojek pro psy
- Viditelnost až na vzdálenost 5 km
- Snadné uchycení na obojek nebo postroj
- Výdrž až 250 hodin v režimu blikání a 100 hodin ve svícení
- Oblíbené mezi sportovci, záchranáři a horolezci
- Barva: tyrkysová
Zobrazit více

Články odjinud