Orbiloc - Servisní kit

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Sada Orbiloc Service Kit je skvělým doplňkem k vašemu osvětlení Orbiloc, který vám umožní prodloužit jeho životnost a udržet ho v perfektním stavu. Díky tomuto balení budete mít vše, co potřebujete k údržbě a servisu svého Orbilocu. S Orbiloc Service Kit získáte nástroj pro snadné otevření a uzavření světla, což vám usnadní přístup k vnitřku a výměnu baterií. Kromě toho balení obsahuje dvě baterie CR2032, abyste měli dostatek energie pro dlouhé používání. Nejdůležitějším prvkem sady je nový izolační... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Orbiloc Service Kit je skvělým doplňkem k vašemu osvětlení Orbiloc, který vám umožní prodloužit jeho životnost a udržet ho v perfektním stavu. Díky tomuto balení budete mít vše, co potřebujete k údržbě a servisu svého Orbilocu.

S Orbiloc Service Kit získáte nástroj pro snadné otevření a uzavření světla, což vám usnadní přístup k vnitřku a výměnu baterií. Kromě toho balení obsahuje dvě baterie CR2032, abyste měli dostatek energie pro dlouhé používání. Nejdůležitějším prvkem sady je nový izolační kroužek, který zajišťuje stoprocentní voděodolnost a chrání světlo před pronikáním vlhkosti.

NÁŠ TIP:
Pokud se vaše Orbiloc světlo často dostává do kontaktu s vodou, vlhkostí nebo sněhem, doporučujeme pravidelně ošetřovat izolační kroužek tekutým silikonem, který je součástí Orbiloc Service Kit. Tím zajistíte dlouhou životnost a optimální výkon světla i za extrémních podmínek.

Obsah balení:
- 2x baterie CR2032
- 1x O-Ring izolační kroužek
- 1x Service Tool nástroj pro snadné otevření a uzavření Orbiloc

Hlavní parametry:
- Obsahuje nástroj pro otevření a uzavření Orbilocu
- 2x baterie CR2032
- Nový izolační kroužek zajišťující voděodolnost
- Doporučené použití tekutého silikonu k údržbě kroužku
Zobrazit více

Články odjinud