Papírové pleny TRIXIE (S-M) jsou skvělým řešením pro hygienu vaší fenky v různých situacích, jako je inkontinence, období hárání nebo po operacích, kdy není možné venčit psa. Tyto jednorázové pleny jsou také ideální pro dlouhé cesty, kdy není možné venčit fenku pravidelně. Díky elastickému pásu a lepícím páskům dobře sedí na těle a s otvorem na ocas poskytují pohodlí a volnost pohybu. Navíc jsou vysoce absorpční, což zajišťuje suchost a komfort pro vašeho mazlíčka. Nezapomeňte vybrat správnou velikost... Celý popis

Koupit za 103 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Papírové pleny TRIXIE (S-M) jsou skvělým řešením pro hygienu vaší fenky v různých situacích, jako je inkontinence, období hárání nebo po operacích, kdy není možné venčit psa. Tyto jednorázové pleny jsou také ideální pro dlouhé cesty, kdy není možné venčit fenku pravidelně. Díky elastickému pásu a lepícím páskům dobře sedí na těle a s otvorem na ocas poskytují pohodlí a volnost pohybu. Navíc jsou vysoce absorpční, což zajišťuje suchost a komfort pro vašeho mazlíčka. Nezapomeňte vybrat správnou velikost pleny podle velikosti vašeho psa.

Hlavní parametry:
- Jednorázové pleny pro feny
- Materiál: netkaná textilie (polyester)
- Velikost: S-M
- Balení: 12 ks
- Rozměry: 28 – 40 cm
Zobrazit více

Články odjinud