PARKSIDE PLG 20 C3

95 %
Stars
(184 hodnocení)

Nabíječka baterií PARKSIDE® 20V PLG 20 C3 je ideálním doplňkem pro všechny, kteří používají akumulátorové nářadí. S touto nabíječkou budete mít vždy plně nabitou baterii a budete moci neustále pokračovat ve svých projektech. Nabíječka je vybavena automatickým vypínáním nabíjení, takže se nemusíte obávat přeplnění baterie. Navíc je vybavena LED indikátorem nabíjení, který vám ukáže, kdy je baterie plně nabitá. Nabíječka je také velmi praktická díky svým gumovým hrotům, které zabraňují prokluzu.... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nabíječka baterií PARKSIDE® 20V PLG 20 C3 je ideálním doplňkem pro všechny, kteří používají akumulátorové nářadí. S touto nabíječkou budete mít vždy plně nabitou baterii a budete moci neustále pokračovat ve svých projektech. Nabíječka je vybavena automatickým vypínáním nabíjení, takže se nemusíte obávat přeplnění baterie. Navíc je vybavena LED indikátorem nabíjení, který vám ukáže, kdy je baterie plně nabitá.

Nabíječka je také velmi praktická díky svým gumovým hrotům, které zabraňují prokluzu. To znamená, že se nemusíte obávat, že by nabíječka spadla ze stolu nebo se posunula při nabíjení. Aby bylo použití nabíječky co nejjednodušší, je součástí také zařízení pro montáž na stěnu. Stačí ji jednoduše připevnit na stěnu a můžete ji mít vždy po ruce.

Hlavní parametry:
- Jmenovitý příkon: 120 W
- Nabíjecí proud: 4,5 A
- Doba nabíjení (při 20 V / 2 Ah): 60 min
- Doba nabíjení (při 20 V / 4 Ah): 120 min
- Doba nabíjení (při 20 V / 8 Ah): 120 min
- Délka síťového kabelu: 1,5 m
- Kompatibilní se všemi akumulátory řady "X 20 V Team"
- Akumulátor není součástí dodávky
- Akumulátor lze dokoupit prostřednictvím servisu - kontaktní údaje viz návod k obsluze

S nabíječkou baterií PARKSIDE® 20V PLG 20 C3 budete mít vždy dostatek energie pro vaše nářadí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Parkside

Články odjinud