Patpet 258S

89 %
Stars
(7 hodnocení)

Patpet 258S je elektronický protištěkací obojek určený pro malá a střední plemena psů. Tento dobíjecí obojek je energeticky úsporný a disponuje technologií, která rozlišuje psí štěkot od okolních hluků. Díky nastavitelné citlivosti na psí štěkot v 5 stupních a 7 stupňům intenzity korekce impulzu poskytuje kvalitní výchovné řešení pomocí zvuku a elektrostatických impulsů. Obojek je malý, lehký a ergonomicky tvarovaný, což zajišťuje pohodlné nošení pro vašeho psa. Hlavní parametry: - Technologie... Celý popis

Koupit za 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patpet 258S je elektronický protištěkací obojek určený pro malá a střední plemena psů. Tento dobíjecí obojek je energeticky úsporný a disponuje technologií, která rozlišuje psí štěkot od okolních hluků. Díky nastavitelné citlivosti na psí štěkot v 5 stupních a 7 stupňům intenzity korekce impulzu poskytuje kvalitní výchovné řešení pomocí zvuku a elektrostatických impulsů. Obojek je malý, lehký a ergonomicky tvarovaný, což zajišťuje pohodlné nošení pro vašeho psa.

Hlavní parametry:
- Technologie rozlišení psího štěkotu od okolních hluků
- Nastavitelná citlivost na psí štěkot v 5 stupních
- 7 stupňů intenzity korekce impulzu
- Detekce štěkání pomocí zabudovaného mikrofonu
- Korekce zvukem a elektrostatickým impulzem
- Možnost dobíjení přes PC
- Voděodolnost s označením IPX6
- Nastavitelný obojek pro objem krku 6 - 60 cm
- Obojek vyrobený z nylonu, nastavitelný od 6 do 60 cm
- Rozměry: 6,6 cm x 3 cm x 3,5 cm; hmotnost 50 g
Zobrazit více

Články odjinud