Patpet T504

80 %
Stars
(1 hodnocení)

Patpet T504 je ideální volbou pro všechny majitele psů, kteří chtějí mít zvukový, vibrační a impulsivní výcvikový obojek v jednom. S dosahem až 600 metrů a možností trénovat až 3 psy z jedné vysílačky, je tento moderní obojek skvělým pomocníkem při výcviku a poslušnosti vašich čtyřnohých miláčků. Ergonomicky tvarovaná vysílačka s podsvíceným LCD displejem vám poskytne veškeré potřebné informace a umožní vám efektivně komunikovat se psy na dálku. Hlavní parametry: - Moderní výcvikový obojek s funkcí... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patpet T504 je ideální volbou pro všechny majitele psů, kteří chtějí mít zvukový, vibrační a impulsivní výcvikový obojek v jednom. S dosahem až 600 metrů a možností trénovat až 3 psy z jedné vysílačky, je tento moderní obojek skvělým pomocníkem při výcviku a poslušnosti vašich čtyřnohých miláčků. Ergonomicky tvarovaná vysílačka s podsvíceným LCD displejem vám poskytne veškeré potřebné informace a umožní vám efektivně komunikovat se psy na dálku.

Hlavní parametry:
- Moderní výcvikový obojek s funkcí zvuku, vibrace a impulsu
- Dosah až 600 metrů
- Možnost trénovat až 3 psy z jedné vysílačky
- Ergonomický design vysílačky s podsvíceným LCD displejem
Zobrazit více

Články odjinud