Patpet T611

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Elektronický výcvikový obojek Patpet T611 je spolehlivým pomocníkem pro trénink vašeho psa. Bez ohledu na to, zda jste zkušený chovatel nebo teprve začátečník, tento obojek vám pomůže efektivně trénovat vašeho čtyřnohého kamaráda. S kapacitou pro psy od 5 do 60 kg je Patpet T611 vhodný pro širokou škálu plemen a velikostí psů. Obojek je navržen s důrazem na jednoduchost použití a efektivitu v tréninku, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Hlavní parametry: - Elektronický výcvikový obojek pro... Celý popis

Koupit za 1 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elektronický výcvikový obojek Patpet T611 je spolehlivým pomocníkem pro trénink vašeho psa. Bez ohledu na to, zda jste zkušený chovatel nebo teprve začátečník, tento obojek vám pomůže efektivně trénovat vašeho čtyřnohého kamaráda. S kapacitou pro psy od 5 do 60 kg je Patpet T611 vhodný pro širokou škálu plemen a velikostí psů. Obojek je navržen s důrazem na jednoduchost použití a efektivitu v tréninku, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.

Hlavní parametry:
- Elektronický výcvikový obojek pro psy od 5 do 60 kg
- Jednoduché ovládání pro snadnou manipulaci
- Efektivní nástroj pro trénink a výchovu psa
- Bezpečný a šetrný způsob výcviku
- Ideální pro zkušené chovatele i nováčky v oblasti výcviku psů
Zobrazit více

Články odjinud