Pokud hledáte efektivní způsob, jak trénovat svého psa, pak je vysílač pro elektronický výcvikový obojek Patpet 301 to pravé pro vás. Tento inovativní vysílač vám umožní efektivně komunikovat se svým čtyřnohým kamarádem a pomoci mu lépe porozumět vašim pokynům. Díky moderní technologii a spolehlivé konstrukci je tento vysílač skvělým pomocníkem při výcviku psa. S jeho kompaktními rozměry a jednoduchým ovládáním je ideální pro každodenní použití. Hlavní parametry: - Rozměry přijímače: 126 x 44 x... Celý popis

Koupit za 1 000 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte efektivní způsob, jak trénovat svého psa, pak je vysílač pro elektronický výcvikový obojek Patpet 301 to pravé pro vás. Tento inovativní vysílač vám umožní efektivně komunikovat se svým čtyřnohým kamarádem a pomoci mu lépe porozumět vašim pokynům. Díky moderní technologii a spolehlivé konstrukci je tento vysílač skvělým pomocníkem při výcviku psa. S jeho kompaktními rozměry a jednoduchým ovládáním je ideální pro každodenní použití.

Hlavní parametry:
- Rozměry přijímače: 126 x 44 x 24 mm
- Napájení přijímače: 2x AAA baterka
Zobrazit více

Články odjinud