Pokud hledáte efektivní způsob, jak vychovat svého psa nebo ho trénovat, pak je vysílač pro elektronický výcvikový obojek Patpet 776 tou správnou volbou pro vás. Tento vysílač vám umožní komunikovat se svým čtyřnohým kamarádem a pomoci mu lépe porozumět vašim pokynům. Díky různým úrovním stimulace a možnosti vzdáleného ovládání můžete trénovat svého psa s ohledem na jeho individuální potřeby a chování. Navíc vysílač disponuje ergonomickým designem pro pohodlné držení a snadné ovládání. S Patpet... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte efektivní způsob, jak vychovat svého psa nebo ho trénovat, pak je vysílač pro elektronický výcvikový obojek Patpet 776 tou správnou volbou pro vás. Tento vysílač vám umožní komunikovat se svým čtyřnohým kamarádem a pomoci mu lépe porozumět vašim pokynům. Díky různým úrovním stimulace a možnosti vzdáleného ovládání můžete trénovat svého psa s ohledem na jeho individuální potřeby a chování. Navíc vysílač disponuje ergonomickým designem pro pohodlné držení a snadné ovládání. S Patpet 776 bude výcvik vašeho psa snadný a efektivní, a vy budete mít jistotu, že váš mazlíček je v bezpečí a pod kontrolou.

Hlavní parametry:
- Vysílač pro elektronický výcvikový obojek
- Různé úrovně stimulace
- Možnost vzdáleného ovládání
- Ergonomický design pro pohodlné držení
- Snadné ovládání pro efektivní trénink
- Zaručená bezpečnost a kontrola vašeho psa
Zobrazit více

Články odjinud