Vašemu psímu kamarádovi můžete dopřát luxusní odpočinek a bezpečí s psí budou od značky PawHut. Tato bouda je vybavena praktickou střešní terasou a žebříkem, které poskytnou vašemu psovi další místo k odpočinku a pozorování okolí. Díky prostornému designu a odolné konstrukci váš pes zůstane v suchu i v teple, zatímco okno a dveře zajistí dostatečný přísun vzduchu. Tato bouda je ideální volbou pro malé a středně velké psy a stane se skvělým doplňkem vaší zahrady nebo terasy. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 3 667 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu psímu kamarádovi můžete dopřát luxusní odpočinek a bezpečí s psí budou od značky PawHut. Tato bouda je vybavena praktickou střešní terasou a žebříkem, které poskytnou vašemu psovi další místo k odpočinku a pozorování okolí. Díky prostornému designu a odolné konstrukci váš pes zůstane v suchu i v teple, zatímco okno a dveře zajistí dostatečný přísun vzduchu. Tato bouda je ideální volbou pro malé a středně velké psy a stane se skvělým doplňkem vaší zahrady nebo terasy.

Hlavní parametry:
- Barva: světle šedá+bílá
- Materiál: jedlové dřevo
- Celkové rozměry: 121L x 77W x 78H cm
- Rozměry hlavního domku: 79Š x 67,5D x 53V cm
- Rozměry oken: 18,5Š x 16V cm
- Rozměry dveří: 30Š x 40V cm
- Rozměry střešní terasy: 69Š x 64H cm
- Vhodné pro psy do 20 kg a délky těla 65 cm
- Vyžaduje montáž
Zobrazit více

Články odjinud