Kotevní patka je nenahraditelným prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k vodorovné nosné konstrukci. Díky své robustní konstrukci a preciznímu zpracování poskytuje spolehlivou podporu a stabilitu celé stavbě. S tloušťkou plechu 4,0 mm a pevným spojením je tato kotevní patka odolná vůči nárokům prostředí a zajišťuje dlouhou životnost. Hlavní parametry: - Tloušťka plechu patky: 4,0 mm - Rozměr: uveden jako šířka x výška základny patky

Koupit za 210 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka je nenahraditelným prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k vodorovné nosné konstrukci. Díky své robustní konstrukci a preciznímu zpracování poskytuje spolehlivou podporu a stabilitu celé stavbě. S tloušťkou plechu 4,0 mm a pevným spojením je tato kotevní patka odolná vůči nárokům prostředí a zajišťuje dlouhou životnost.

Hlavní parametry:
- Tloušťka plechu patky: 4,0 mm
- Rozměr: uveden jako šířka x výška základny patky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Šroubek

Určitě si přečtěte

Články odjinud