Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi péči, kterou si zamiluje! Pet Teezer Detangling-Shedding & Dog Grooming Brush Pink and Yellow je ideální pro jemné rozčesávání kožíšků se středně dlouhou srstí. Díky unikátní patentované technologii dvouvrstvých zubů tento kartáč dokonale odstraňuje nečistoty, masíruje srst a zachytává volné chlupy a zbytky nečistot. Můžete ho používat jak na mokrou, tak na suchou srst, a díky ergonomickému tvaru je kartáčování rychlé, pohodlné a efektivní. Snadná údržba a čištění... Celý popis

Koupit za 375 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi péči, kterou si zamiluje! Pet Teezer Detangling-Shedding & Dog Grooming Brush Pink and Yellow je ideální pro jemné rozčesávání kožíšků se středně dlouhou srstí. Díky unikátní patentované technologii dvouvrstvých zubů tento kartáč dokonale odstraňuje nečistoty, masíruje srst a zachytává volné chlupy a zbytky nečistot. Můžete ho používat jak na mokrou, tak na suchou srst, a díky ergonomickému tvaru je kartáčování rychlé, pohodlné a efektivní. Snadná údržba a čištění kartáče zaručují, že se o něj postaráte bez námahy. S Pet Teezer kartáčem si váš pes užije nejen česání, ale i jemnou masáž srsti. Uvidíte rozdíl již po prvním použití!

Hlavní parametry:
- Ideální pro středně dlouhou srst
- Unikátní dvouvrstvé zuby pro odstranění nečistot a chlupů
- Možnost použití na mokrou i suchou srst
- Ergonomický tvar pro pohodlné kartáčování
- Snadná údržba a čištění
- Poskytuje jemnou masáž srsti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tangle Teezer
Druh kartáče
Velikost psa univerzální

Články odjinud