Výcvikový obojek IPets 620 je ideální pro výcvik malých psů. S možností nastavení síly impulsů a vibrací od 0 do 100 můžete snadno přizpůsobit intenzitu podle citlivosti vašeho psa. Obojek je vybaven kompletně vodotěsným přijímačem, což z něj dělá skvělou volbu i pro venkovní aktivity. Podsvícený displej zajišťuje pohodlné ovládání i za šera, a každá funkce má své vlastní tlačítko pro okamžité použití. Hlavní parametry: - Určeno pro: malé psy - Dosah: až 300 metrů - Baterie: přijímač s Lithiovou... Celý popis

Koupit za 2 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Výcvikový obojek IPets 620 je ideální pro výcvik malých psů. S možností nastavení síly impulsů a vibrací od 0 do 100 můžete snadno přizpůsobit intenzitu podle citlivosti vašeho psa. Obojek je vybaven kompletně vodotěsným přijímačem, což z něj dělá skvělou volbu i pro venkovní aktivity. Podsvícený displej zajišťuje pohodlné ovládání i za šera, a každá funkce má své vlastní tlačítko pro okamžité použití.

Hlavní parametry:
- Určeno pro: malé psy
- Dosah: až 300 metrů
- Baterie: přijímač s Lithiovou baterií 240 mAh, vysílač s akumulátorem 550 mAh
- Funkce: elektrostatický impulz, vibrace, zvuk
- Voděodolnost: plně vodotěsný
- Možnost pro 2 psy s dodatečným přijímačem
- Nastavitelný pásek do délky 70 cm
- Rozměry: vysílačka 135 x 42 x 25 mm, přijímač 50 x 33 x 35 mm
- Hmotnost přijímače: 48 g
- Výhody: dobíjecí akumulátor, dosah 300 m, vodotěsnost, vhodnost pro 2 psy, dálkové ovládání, podsvícený display
- Nevýhody: vyšší cena

Obsah balení:
- Přijímač
- Vysílač
- Obojek
- Nabíječka
- Elektrody
- Testovací dioda
- Návod k použití
- Materiál: PVC
- Dosah: 300 m

IPets 620 je skvělým pomocníkem pro výcvik vašeho psa, který vám umožní efektivně a bezpečně komunikovat s vaším mazlíčkem na vzdálenost až 300 metrů. Díky možnosti individuálního nastavení intenzity a vodotěsné konstrukci je tento obojek praktickým a spolehlivým řešením pro trénink vašeho domácího mazlíčka.
Zobrazit více

Články odjinud