Elektronický obojek Petrainer 998DRB je skvělým pomocníkem při tréninku vašeho psa. S podsvíceným LCD displejem a voděodolným přijímačem je tento obojek ideální pro výcvik a kontrolu chování vašeho čtyřnohého kamaráda. Dosah až 300 metrů vám umožní efektivní komunikaci s psem i na větší vzdálenost. S 4 funkcemi - impuls, vibrace, zvuk a světlo - máte možnost vybrat si ten správný způsob komunikace s psem podle jeho potřeb. Hlavní parametry: - Dosah: 300 metrů - Funkce: impuls, vibrace, zvuk, světlo... Celý popis

Koupit za 2 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elektronický obojek Petrainer 998DRB je skvělým pomocníkem při tréninku vašeho psa. S podsvíceným LCD displejem a voděodolným přijímačem je tento obojek ideální pro výcvik a kontrolu chování vašeho čtyřnohého kamaráda. Dosah až 300 metrů vám umožní efektivní komunikaci s psem i na větší vzdálenost. S 4 funkcemi - impuls, vibrace, zvuk a světlo - máte možnost vybrat si ten správný způsob komunikace s psem podle jeho potřeb.

Hlavní parametry:
- Dosah: 300 metrů
- Funkce: impuls, vibrace, zvuk, světlo
- Voděodolnost: rezistentní vůči dešti
- Počet psů: možnost trénovat 2 psy najednou
- Nastavitelný pásek: do délky 60 cm
- Rozměry vysílače: 127 x 45 x 24 mm, přijímače: 50 x 29 x 34 mm
- Hmotnost přijímače: 54 g
- Materiál: PVC

Elektronický obojek Petrainer 998DRB je spolehlivým a efektivním nástrojem pro trénink vašeho psa. Díky jednoduchému ovládání, podsvícenému displeji a dobíjecímu akumulátoru je používání tohoto obojku pohodlné a bezstarostné. S možností trénovat až 2 psy současně a nastavitelným páskem je tento obojek vhodný pro psy různých velikostí. Buďte aktivní a efektivní ve výcviku svého psa s elektronickým obojkem Petrainer 998DRB.
Zobrazit více

Články odjinud