Vašemu psímu kamarádovi zajistíme dokonalý úkryt před nepřízní počasí! Tato solidní psí bouda je vyrobena z odolné pozinkované oceli, která zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky praktické střeše bude vaše pejsek chráněn před sluncem, deštěm i sněhem. Otevřený vchod usnadňuje vstup a výstup z boudy. S montážním návodem v krabici bude instalace hračkou. Barevné provedení v elegantní antracitové barvě se bude hodit do každé zahrady. Dopřejte svému psímu parťákovi dokonalý domov venku! Hlavní... Celý popis

Koupit za 4 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu psímu kamarádovi zajistíme dokonalý úkryt před nepřízní počasí! Tato solidní psí bouda je vyrobena z odolné pozinkované oceli, která zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky praktické střeše bude vaše pejsek chráněn před sluncem, deštěm i sněhem. Otevřený vchod usnadňuje vstup a výstup z boudy. S montážním návodem v krabici bude instalace hračkou. Barevné provedení v elegantní antracitové barvě se bude hodit do každé zahrady. Dopřejte svému psímu parťákovi dokonalý domov venku!

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Rozměry: 116,5 x 153 x 81,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 57 cm (Š x V)
- Barva: antracitová
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Petrashop

Články odjinud