Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečí a pohodlí s touto psí budou z masivního borového dřeva. Tato krásná bouda kombinuje trvanlivost a rustikální vzhled díky borovému dřevu s přirozenou kresbou a suky. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček zůstane v suchu a teple za každého počasí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, zatímco prostorný interiér poskytuje pohodlné místo k odpočinku a útočiště pro psy, kočky, králíky, slepice a další drobná zvířata. Hlavní... Celý popis

Koupit za 4 909 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu štěňátku můžete dopřát bezpečí a pohodlí s touto psí budou z masivního borového dřeva. Tato krásná bouda kombinuje trvanlivost a rustikální vzhled díky borovému dřevu s přirozenou kresbou a suky. Voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček zůstane v suchu a teple za každého počasí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu, zatímco prostorný interiér poskytuje pohodlné místo k odpočinku a útočiště pro psy, kočky, králíky, slepice a další drobná zvířata.

Hlavní parametry:
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Barva: hnědá, zelená
- Rozměry: 159 x 120 x 88,5 cm (D x Š x V)
- Voděodolná střecha pro ochranu před deštěm
- Velký vchod pro snadný přístup
- Montáž nutná
Zobrazit více

Články odjinud