Dopřejte svému štěňátku dokonalý úkryt s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo s rustikálním vzhledem a rovnou kresbou poskytuje nejen krásný design, ale i pevnou konstrukci. Voděodolná zelená střecha zajistí, že váš mazlíček bude mít vždy suché a teplé prostředí. Velký vchod zajišťuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato bouda není určena jen pro psy - poslouží i kočkám, králíkům, slepicím a dalším drobným zvířatům. S montáží nutnou, ale výsledek stojí za to! Hlavní... Celý popis

Koupit za 3 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte svému štěňátku dokonalý úkryt s touto psí budou z masivního borového dřeva. Borové dřevo s rustikálním vzhledem a rovnou kresbou poskytuje nejen krásný design, ale i pevnou konstrukci. Voděodolná zelená střecha zajistí, že váš mazlíček bude mít vždy suché a teplé prostředí. Velký vchod zajišťuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato bouda není určena jen pro psy - poslouží i kočkám, králíkům, slepicím a dalším drobným zvířatům. S montáží nutnou, ale výsledek stojí za to!

Hlavní parametry:
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Barva: hnědá, zelená
- Rozměry: 96 x 60,5 x 87 cm (D x Š x V)
- Voděodolná střecha pro teplé a suché prostředí
- Velký vchod pro snadný přístup
- Vícenásobné použití pro různá zvířata
Zobrazit více

Články odjinud