Dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou vyrobenou z masivního borového dřeva. Borové dřevo s přirozenou kresbou a suky dodává boudě rustikální vzhled, zatímco voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček zůstane v suchu a teple. Velký vchod zajišťuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato multifunkční bouda poskytuje vašim zvířecím přátelům pohodlné místo k odpočinku a bezpečné útočiště. Ideální pro psy, kočky, králíky, slepice a další... Celý popis

Koupit za 5 009 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi bezpečné a pohodlné útočiště s touto psí budou vyrobenou z masivního borového dřeva. Borové dřevo s přirozenou kresbou a suky dodává boudě rustikální vzhled, zatímco voděodolná zelená střecha zajišťuje, že váš mazlíček zůstane v suchu a teple. Velký vchod zajišťuje snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu. Tato multifunkční bouda poskytuje vašim zvířecím přátelům pohodlné místo k odpočinku a bezpečné útočiště. Ideální pro psy, kočky, králíky, slepice a další drobná zvířata.

Hlavní parametry:
- Barva: moka, bílá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 159 x 120 x 88,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud