Dopřejte vašemu štěňátku ideální úkryt s touto psí budou, která kombinuje bezpečí, ochranu a pohodlí. Vyrobená z masivního borového dřeva, bouda nejen poskytuje trvanlivost, ale také přírodní a rustikální vzhled díky sukům v materiálu. Díky voděodolné zelené střeše zajišťuje psům teplé a suché prostředí za každého počasí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu uvnitř boudy. Tato multifunkční bouda pro psy je ideální nejen pro odpočinek, ale také jako bezpečné útočiště... Celý popis

Koupit za 5 009 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte vašemu štěňátku ideální úkryt s touto psí budou, která kombinuje bezpečí, ochranu a pohodlí. Vyrobená z masivního borového dřeva, bouda nejen poskytuje trvanlivost, ale také přírodní a rustikální vzhled díky sukům v materiálu. Díky voděodolné zelené střeše zajišťuje psům teplé a suché prostředí za každého počasí. Velký vchod umožňuje snadný přístup a zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu uvnitř boudy. Tato multifunkční bouda pro psy je ideální nejen pro odpočinek, ale také jako bezpečné útočiště pro vaše domácí mazlíčky, včetně psů, koček, králíků, slepic a dalších drobných zvířat.

**Hlavní parametry:**
- Barva: šedá, bílá, zelená
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 159 x 120 x 88,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Články odjinud