Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe PIF-300-21 je špičkovým zařízením pro zajištění bezpečí Vašeho psa s vynikající spolehlivostí a jednoduchým provozem. Tento neviditelný plot je navržen pro větší psy a dokáže pokrýt i složité instalace. S nastavitelnou silou impulzu ve 5 úrovních patří mezi nejsilnější ohradníky na trhu, poskytující jistotu, že Váš pes bude respektovat stanovené hranice. Hlavní parametry: - Nastavitelná zóna s poloměrem až 27,5 metru - 5 úrovní korekce, včetně zvukového... Celý popis

Koupit za 11 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe PIF-300-21 je špičkovým zařízením pro zajištění bezpečí Vašeho psa s vynikající spolehlivostí a jednoduchým provozem. Tento neviditelný plot je navržen pro větší psy a dokáže pokrýt i složité instalace. S nastavitelnou silou impulzu ve 5 úrovních patří mezi nejsilnější ohradníky na trhu, poskytující jistotu, že Váš pes bude respektovat stanovené hranice.

Hlavní parametry:
- Nastavitelná zóna s poloměrem až 27,5 metru
- 5 úrovní korekce, včetně zvukového signálu
- Bezdrátový přenos signálu až do 27,5 metru
- Napájení speciální baterií RFA-67 s výdrží 3-6 měsíců
- Plně vodotěsný přijímač s LED indikací stavu baterie
- Možnost použití pro neomezený počet psů s přídavnými obojky
- Nastavitelný obojek z nylonu s délkou od 20 do 70 cm
- Rozměry základny 24 x 24 x 20 cm, hmotnost přijímače 71 g

S PetSafe PIF-300-21 získáte spolehlivého strážce pro Vašeho psa, který ho udrží v bezpečí a zároveň mu poskytne dostatek pohybu a svobody v bezpečných mezích.
Zobrazit více

Články odjinud